Gerilim tırmanıyor! Sancak, Onyekuru’nun paylaşımına cevap verdi

Adana Demirspor’un yaz transfer döneminde Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Fayha’ya sattığı Henry Onyekuru, Murat Sancak’ın sözlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Onyekuru yaptığı paylaşımda, “Hala benim adımı konuşmak yerine oyuncuların maaşını ödemek nasıl olur sayın başkan” ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan eski oyuncusuna karşı cevap gecikmedi. Sancak’ın Onyekuru için ağır ifadeler kullanması dikkat çekti.

İşte Sancak’ın yaptığı o paylaşım:

MURAT SANCAK NE SÖYLEMİŞTİ?

Murat Sancak geçtiğimiz günlerde İstanbul’da oynadıkları bir Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamada, “Henry Onyekuru statta alkışlanmıştı. Onyekuru, Fernando Muslera ile haşır neşir olmuştu maçtan sonra. Ben ondan sonra Henry Onyekuru’yu sattım zaten. Soyunma odasında da ağzıma geleni söylemiştim ona. Benden ekmeği yiyorsun, sen buraya ihanet edemezsin. Takım arkadaşın olabilir, maçtan sonra gidersin soyunma odasına, orada tebrik edersin… Herkesin seyrettiği bir maç olduğu başka bir takımın şampiyonluk yarışında olduğu mücadelede sen saha ortasında haşır neşir olup sarılamazsın, eğlenemezsin” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x