Elden Ring hayranlarına müjde; devam oyunu satışa çıktı

Yeni düşmanlar, büyüleyici hikayeler ve keşfedilmeyi bekleyen gizemli topraklar, macera tutkunlarını bu benzersiz yolculukta bekliyor. Elden Ring‘in bu yeni genişlemesi, serinin hayranlarını ve yeni oyuncuları, unutulmaz bir maceraya davet ediyor.

Elden Ring‘in merakla beklenen genişlemesi ” Shadow of the Erdtree ” ön siparişe açıldı. From Software’ın sevilen açık dünya macerasına eklenen bu yeni bölüm, ilk kez bu hafta gösterildi ve 21 Haziran tarihinde PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Bu genişleme, oyunun temel sürümünü oynamak için gerekiyor, ancak aynı gün Elden Ring Shadow of the Erdtree’yi kapsayan yeni bir sürüm de piyasaya sürülecek. PS5 veya Xbox Series X için Amazon ve Best Buy’da 80$ karşılığında çift paket ön siparişi verebilirsiniz. PC’de yeni oyuncuysanız, Elden Ring ve Shadow of the Erdtree DLC’sini Fanatical’de yaklaşık 10$ indirimle alabilirsiniz.

Büyük Elden Ring hayranları için ” Shadow of the Erdtree Koleksiyoner Sürümü” de düşünülmeli. PC oyuncuları, Koleksiyoner Sürümü hariç, tüm Erdtree’nin Gölgesi sürümlerinde Fanatical’da indirimden yararlanabilir. Elden Ring: Erdtree’nin Gölgesi ön sipariş ayrıntılarını ve daha fazla Elden Ring ürününü keşfetmek için Bandai Namco’nun ön siparişe açılan üç yeni Figuart figürünü de gözden geçirebilirsiniz.

Elden Ring: Erdtree’nin Gölgesi ön sipariş bonusları

Erdtree’nin Gölgesi’nin tüm sürümleri, oyunda Miquella’nın Yüzüğü jesti ile gelir. Perakendecilerin özel bonusları olabileceğinden, bu bonuslar mevcut olursa rehberimize ekleyeceğiz.

Elden Ring + Erdtree’nin Gölgesi Paketi 80$. Elden Ring’e yeni başlayanlar, temel oyun ve genişlemeyi ayrı ayrı satın almaya kıyasla toplamda en az 20$ tasarruf edebilir. Paket ile oyun içi jest bonusunu da alacaksınız.

Bu sürüm, hem fiziksel hem de dijital formatlarda mevcuttur. Fiziksel sürüm, temel oyunun bir diski ile gelir ve DLC için bir indirme kuponu içerir. Fanatical’da, 70.39$ karşılığında bir Steam anahtarı paketi ön siparişi verebilirsiniz. Elden Ring: Shadow of the Erdtree (Genişleme) 40$. Zaten Elden Ring’e sahipseniz ve sadece genişlemeyi oynamak istiyorsanız, Shadow of the Erdtree ‘yi 40$ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Bu, oyun içi jest ön sipariş bonusu ile gelir. Ön siparişler tüm platformlarda mevcuttur, ancak en cazip seçenek PC’dedir. Fanatical’a giderek, yalnızca 35.19$ karşılığında bir Steam anahtarı kapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x