Alizade ve Yakışıklı Güvenlik’ten düet

Türkiye’de rap müzik yapan Azeri asıllı şarkıcı Asya Alizade’ye, kliplerinde uyuşturucu madde kullanımını özendirmek suçundan İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmıştı.

Çektiği klipler ve şarkılarıyla sık sık gündeme gelen Alizade’nin yanı sıra son günlerin popüler ismi ise Yakışıklı Güvenlik lakabıyla bilinen fenomen Muhammet Sürmeli.

Son günlerde verdiği konserler ve hayranlarının, başka fenomenlerin hayranlarıyla yaşadığı kavgayla konuşulan Yakışıklı Güvenlik, bu kez Alizade’nin şarkısıyla yapılan remiks ile gündemde.

İkilinin hayranları, şarkılarını birleştirerek düet yapmışlar gibi bir video kurgusu hazırladı.

O video sosyal medyada gündem oldu.

ALİZADE KİMDİR

Azeri asıllı Rus şarkıcı Alizade, 28 Ekim 2000 tarihinde Moskova’da dünyaya geldi. İlk şarısını 2019 yılında çıkarttı. ‘Anormal’ ve ‘Kalbin Bana Kaldı’ şarkıları ile tanınan şarkıcı, Berkcan Güven ile birlikte gerçekleştirdiği konserin ardından viral oldu.

YAKIŞIKLI GÜVENLİK KİMDİR

AVM’lerde güvenlik görevlisi olarak çalışan Yakışıklı Güvenlik, “Ah Sana Vah Sana” şarkısıyla TikTok’ta hayran kitlesi kazandı. Yakışıklı Güvenlik’in asıl adı Muhammet Sürmeli’dir. Aslen Erzurumlu olan Sürmeli 29 yaşındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x